Aktualności

Najnowsze informacje z życia Pomeranii

 

Regulamin zawodów jeździeckich, towarzyskich w O.J. „Pomerania” w sezonie 23/24

 

 1. Organizatorem zawodów jest Ośrodek Jeździecki „Pomerania” w Łężycach.
 2. W sezonie 2023 / 2024 w O.J. „Pomerania” odbędą się Zawody jeździeckie  w terminach: 25.11.23 r. / 17.02.24 r. / 06.04.24 r. / 14.06.24 r.

Terminy zawodów mogą ulec przesunięciu.

 1. Celem wydarzenia jest promowanie sekcji jeździeckich O.J. „Pomerania”.
 2. Uczestniczyć w zawodach mogą wszystkie dzieci jeżdżące w O.J.”Pomerania” oraz w stajniach współpracujących z O.J. „Pomerania”. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się w obowiązującym terminie oraz uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 20 zł za pojedyńcze zawody.
 3. Program zawodów:
 • Konkurs Pierwszego Kroku
 • Konkurs mini LL do 50 cm
 • Konkurs mini LL do 70 cm
 • Konkurs LL

Sędziować zawody będzie Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ Karolina Staroniewicz.

 1. Szczegółowe harmonogramy zawodów będą przedstawiane przed konkretnymi zawodami.
 2. Na zawody zapraszamy rodziców i wszystkich bliskich zawodników.
 3. Administratorem danych osobowych uczestników zawodów jest O.J.”Pomerania”. Opiekunowie Prawni uczestników zawodów wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych  na potrzeby  organizacji zawodów.
 4. Opiekunowie prawni uczestników zawodów udzielają zezwolenia na publikację i rozpowszechnianie  wizerunku swoich dzieci, utrwalonego za pomocą wszelkich technik fotograficznych i nagraniowych w związku z udziałem w zawodach,  w celach marketingu usług świadczonych przez  Organizatora (m.in. publikacja na stronie internetowej, portalach społecznościowych i w prasie ).
 5. Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach dostaną pamiątkowe flow, nagrody rzeczowe przewidziane są natomiast za miejsca I-III w każdym konkursie.

Dodatkowo  osoby z sekcji BOJ i SSK będą brały udział w rankingu zawodów sezonu 23 / 24, z którego po ostatnich zawodach wyłonimy najlepszą osobę z sekcji BOJ i z sekcji SSK. Nagrodą dla tej dwójki zwycięzców będzie użyczenie konia zawody,  transport konia z O.J.”Pomerania”, opieka trenerska podczas zawodów  i opłaty związane z zawodami regionalnymi w  lipcu 2024 r. w innym Ośrodku Jeździeckim.

 1. O.J. „Pomerania” nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody materialne oraz zdrowotne, inne wypadki losowe uczestników i innych osób będących na wydarzeniu, które powstaną w trakcie organizowanych przez nas zawodów, jak i podczas dojazdu uczestników na zawody. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie rzeczy należące do uczestników i innych osób będących na wydarzeniu, które zostaną zgubione w trakcie trwania zawodów. Każdy zawodnik startuje na własną odpowiedzialność, a osoby niepełnoletnie na odpowiedzialność opiekunów i pod ich opieką.
 2. Ewentualne spory powstałe w trakcie zawodów rozstrzyga Sąd właściwy dla siedziby Organizatora.  Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. Brak znajomości regulaminu w żadnym stopniu nie  powoduje okoliczności łagodzącej. 
Kochani, choć wakacje jeszcze trwają, to Stajnia Pomerania szykuje się powoli do nowego sezonu jeździeckiego 
i zapisów do sekcji sportowych  2023/2024 w nowym roku szkolnym. 
Chcesz się rozwijać i wejść na nowy poziom jeździectwa? Sekcja może być dla Ciebie ! Spróbuj swoich sił i trenuj z nami !!!
Po szczegóły zapraszamy do naszej trenerki 
Karoliny Staroniewicz telefon: 506 070 197 
Uwaga, uwaga! Wiosna za rogiem, więc czas najwyższy planować wakacje. Rozpoczynamy zapisy na półkolonie w siodle. Nie zwlekajcie, bo miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Do zobaczenia w siodle!

Zaplanuj ferie zimowe z O.J.Pomerania - gwarantujemy moc atrakcji! W zakładce oferta znajdziesz aktualne informacje na temat terminów i cen. Nie zwlekaj, bo ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia wkrótce!

Zapraszamy na półkolonie w siodle! Trwają zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie.