Blog Theme by PHP Website

Nauka jazdy konnej

Dla początkujących proponujemy naukę jazdy konnej na lonży, dla bardziej zaawansowanych naukę na maneżu lub wyjazdy w teren.

Stajnia przylega do malowniczych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w którym wyznaczonych jest kilka szlaków, przeznaczonych specjalnie dla koni.

Czytaj więcej...

Hotel dla koni

Na terenie Ośrodka Jeździeckiego „Pomerania” znajdują się dwie stajnie murowane oraz jedna drewniana z boksami typu angielskiego.

W sumie dysponujemy 50 boksami.

Czytaj więcej...

Półkolonie w siodle' 2018

Zapraszamy do Ośrodka Jeździeckiego „Pomerania" na letnie półkolonie jeździeckie organizowane pod hasłem „Poznaj życie koni w stajni"
Na naszych półkoloniach dzieci będą mogły miło spędzić czas na świeżym powietrzu, nauczyć się więcej o koniach i ich obsłudze, udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie i zintegrować się z rówieśnikami.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe w siodle

 

Na „Ferie w stajni" zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 – 16 lat, wszystkich tych którzy jeżdżą konno jak i tych którzy dopiero chcą się nauczyć. Oferujemy moc atrakcji i wspaniałą zabawę.

Czytaj więcej...

Organizacja imprez

Imprezy organizujemy w mieszczącej się na terenie naszego Ośrodka sezonowej wiacie pod strzechą bądź na terenach zielonych należących do naszej stadniny.

Wiata może pomieścić swobodnie ok. 50 osób.

Czytaj więcej...

Urodziny dla dzieci

 Organizujemy imprezy urodzinowe, imieninowe i okolicznościowe dla młodszych i starszych dzieci.

 

Czytaj więcej...

Oferta dla przedszkoli

 Program zajęć przygotowany jest dla Przedszkolaków.

 

Czytaj więcej...

Oferta dla szkół

Program zajęć przygotowany jest dla uczniów klas I - III Szkół Podstawowych.

Czytaj więcej...

Odznaki jeździeckie

Z dniem 1 stycznia 2004 r. Polski Związek Jeździecki wprowadził system trzystopniowej odznaki jeździeckiej: brązowej, srebrnej i złotej.

Czytaj więcej...