Blog Theme by PHP Website

Nauka jazdy konnej

Dla początkujących proponujemy naukę jazdy konnej na lonży, dla bardziej zaawansowanych naukę na maneżu lub wyjazdy w teren.

Stajnia przylega do malowniczych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w którym wyznaczonych jest kilka szlaków, przeznaczonych specjalnie dla koni.

Czytaj więcej...

Hotel dla koni

Na terenie Ośrodka Jeździeckiego „Pomerania” znajdują się dwie stajnie murowane oraz jedna drewniana z boksami typu angielskiego.

W sumie dysponujemy 50 boksami.

Czytaj więcej...

Półkolonie w siodle' 2019

Zapraszamy do Ośrodka Jeździeckiego „Pomerania" na letnie półkolonie jeździeckie organizowane pod hasłem „Poznaj życie koni w stajni"
Na naszych półkoloniach dzieci będą mogły miło spędzić czas na świeżym powietrzu, nauczyć się więcej o koniach i ich obsłudze, udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie i zintegrować się z rówieśnikami.

Czytaj więcej...

Urodziny dla dzieci

 Organizujemy imprezy urodzinowe, imieninowe i okolicznościowe dla młodszych i starszych dzieci.

 

Czytaj więcej...

Oferta dla przedszkoli

 Program zajęć przygotowany jest dla Przedszkolaków.

 

Czytaj więcej...

Oferta dla szkół

Program zajęć przygotowany jest dla uczniów klas I - III Szkół Podstawowych.

Czytaj więcej...

Organizacja imprez

Imprezy organizujemy w mieszczącej się na terenie naszego Ośrodka sezonowej wiacie pod strzechą bądź na terenach zielonych należących do naszej stadniny.

Wiata może pomieścić swobodnie ok. 50 osób.

Czytaj więcej...

Odznaki jeździeckie

Z dniem 1 stycznia 2004 r. Polski Związek Jeździecki wprowadził system trzystopniowej odznaki jeździeckiej: brązowej, srebrnej i złotej.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe w siodle

 

Na „Ferie w stajni" zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 – 16 lat, wszystkich tych którzy jeżdżą konno jak i tych którzy dopiero chcą się nauczyć. Oferujemy moc atrakcji i wspaniałą zabawę.

Czytaj więcej...