Kalendarium

Zobacz, co planujemy w roku 2019!

6 KWIECIEŃ – ŚWIATOWY DZIEŃ SPORTU

Światowy Dzień Sportu wypada w tym roku w poniedziałek ( 1 kwietnia ), my będziemy jednak go świętować w sobotę ( 6 kwietnia). W ten dzień dla naszych szkółkowiczów przygotujemy zawody sportowe. Dawno już ich nie było więc mam nadzieję, że będzie dużo chętnych

 

21 KWIECIEŃ – TEREN WIELKANOCNY

Teren wielkanocny to propozycja dla tych którzy nawet Święta chcą spędzić aktywnie i poczuć pełną piersią wiosne, nasza Instruktorka Magda przygotuje coś ekstra

 

30 KWIECIEŃ – OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ KONI

W Ogólnopolski dzień konI spotykamy się by doprowadzić wkońcu nasze konie do porządku, odkłaczyć, przerwać grzywy, podciąć ogony, posmarować kopyta, nakarmić przysmakami by zasłużenie po pracy usiąść przy grillu.

 

1 MAJ – MAJÓWKA – RAJD JEDNODNIOWY

W majówkę 1 maja ( środa w tym roku ) można wybrać się z Instruktorką Magdą na kilku godzinny rajd

 

7 CZERWIEC – ODZNAKI JEŹDZIECKIE

Egzaminy na odznaki jeździecki PZJ.

 

14 CZERWIEC – ZAWODY DLA SZKÓŁKOWICZÓW ( SPRAWDZIAN PRZED WAKACYJNY )

Zawody na zakończenie sezonu dla dzieci i młodzieży jeżdżących w Pomeranii , żeby mogli pochwalić się przed mamą , tatą , babcią czy dziadkiem , nabytymi przez miniony sezon umiejętnosciami.

 

13 WRZESIEŃ – ODZNAKI JEŹDZIECKIE

Egzaminy na odznaki jeździecki PZJ.

 

19 PAŹDZIERNIK – HUBERTUSIK

Hubertusik dla dzieci to gry i zabawy na koniach i z końmi w świątecznej oprawie. Chcemy aby do zabawy włączyli się również rodzice naszych jeźdźców i zaopatrzeni w przygotowane przez nas mapy wyruszyli na poszukiwania lisiej kity.

 

26 PAŹDZIERNIK - HUBERTUS

Hubertus impeza dla Pensjonariuszy O.J. „Pomerania” i ich gości. Mam nadzieję, że po małej przerwie w organizacji tej imprezy, ruszymy w tany J ze zdwojoną siłą.

 

7 GRUDZIEŃ MIKOŁAJKI – ZAWODY DLA NAJMŁODSZYCH

Mikołajki zabawa dla dzieci w stajni z wielką ilością atrakcji.

 

26 GRUDZIEŃ – TEREN ŚWIĄTECZNY

Czy już wiecie prawdopodobnie z kim?